לא רוצים דגים…רוצים חכות !!!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

אז הנה יוזמה "מדהימה" מצד משרד החקלאות, בריאות,חינוך ומצידי עוד משרדים..זה ממש לא משנה כי היוזמה מראה לנו מהו חינוך שגוי. או כיצד להתערב בהחלטות אישיות ע"י המדינה.

לא שאני נגד תפוח לכל ילד חלילה, אפילו שניים רצוי ואף יותר עם עוד קצת אגוזים ודגנים מזינים, רק ששרת החקלאות, שמשקיעה 15 מיליון ש"ח בתוכנית זו יכלה באותו הסכום (אפילו בפחות) להתחיל ולקדם חינוך תזונתי אמיתי לכל ילד בישראל עם העמותה 'ערוגה לכל ילד'.

"קיימת חשיבות רבה בהעלאת המודעות של הדור הצעיר לצריכת מזון טרי ובריא", ציינה שרת החקלאות אורית נוקד, שיזמה את התוכנית. – גבירתי השרה, אם את באמת רוצה את מה שאמרת אז הגיע הזמן לחינוך אמיתי לדורות החדשים – כיצד לגדל ירקות, מהם זרעים מהונדסים ומה הסכנות מהם ? מהם זרעי מורשת ומדוע הם חשובים כל כך ? איך ליצור חקלאות ברת קיימא באמת, בשטח, וללמד את הדור שחושב שאפונה מגיעה בשקית של סנפרוסט, מהו טעמה של אפונה טרייה שהרגע נקטפה מהגינה !!!

אז אולי נכון שאחוז צריכת המזון החי יורד מדי שנה אצל ילדי ישראל, אך מי אמר שהפתרון הטוב ביותר הוא תפוח לכל ילד ? נשמע יותר כמו החלטת ממשלת שמאל סויציאליסטי שרוצה שהמדינה תדאג למזון שלנו : תפוח לכל ילד, מחשב לכל ילד, מה עם שבב לכל שובב ? תמריץ לכל אמיץ ?

אם אכן היה כאן חופש אמיתי אזי היו ניתנים בידי הילדים הכלים ללימודים מעשיים וערכיים לטובתם הם, לחירותם הם להשכלתם ולא פתרון נוסף של סתימת החור – אהה, הם לא אוכלים מספיק פירות ? ניתן להם תפוח. תודה מדינה, תודה ממשלה. אוהה.. גוף אדיר ונהדר של בירוקרטיה מנופחת ותקציבים מבוזבזים, תודה לך על התפוח, מקווים שאין בו תולעים.

לא רוצים דגים…רוצים חכות !!!

חופש אמיתי תמיד חייב להישאר אצלנו, האנשים. הוא ניתן לנו במתנה. בהיוולדנו. למדינה אין שום זכות על חופש זה.

אהבה528 – מעלים את התדרמאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

אג'נדה 21 – סרטון חשוב

קשה למצוא מתנגדים לטרנד העולמי החדש, המסתתר תחת הכינוי המופלא 'קיימות'. בד"כ מצרפים לו לכינוי זה, את תרגומו באנגלית (Sustainability),

קרא עוד »

fifty ways to leave your virus

סיפור הוירוס הזה שיגע את כל העולם. אם יש משהו בטוח לגביו, להבנתי, הוא שמשקרים לנו על מנת לרתום אותנו

קרא עוד »

תגובות פייסבוק

סגירת תפריט
×

עגלת קניות