קודקס אלימנטריוס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

מה מתכננים עבורנו שם למעלה ? כיצד הולכים לשלוט לנו במזון בשנים הקרובות ?
(בתחתית הפוסט הרצאה בנושא בעברית)


מאמר זה מגיע מארה"ב, שם מועברים חוקים שלצערנו ייושמו במדינות רבות ולא רק בארה"ב. זה רק עניין של זמן עד שחוקים אלו יוחלו ויאכפו גם כאן. על מנת להתמודד עם זה עלינו ללמוד מהם השינויים שהולכים להיות מיושמים בנוגע לבטיחות המזון, גם בארצנו הקטנה.
מתוך חדשות טבעיות (natural news) :

מכל הדיבורים על סעיף S.510 של הקודקס אלימנטריוס, אף אחד בעצם לא קרא את השפה בה משתמשים בסעיף, במיוחד כל אותם העוסקים בחוקים, שהצביעו עבורו. ככל שקוראים יותר, כך זה נהיה יותר סוריאליסטי. למשל, האם ידעתם שהמשרד למזון ותרופות האמריקאי (FDA) החביא בפנים את התוכנית שלהם לשליטה עולמית על מזון ותרופות ? המשיכו לקרוא ואצטט ישירות מהסעיף עצמו.

הכותרת של חלק 305 היא "בונים יכולת של ממשלות זרות עם כבוד לבטיחות במזון" והיא נותנת סמכות ל FDA סמכות להקים משרדים במדינות מחוץ לארה"ב ואז לקבוע את התוכניות לבטיחות המזון של מדינות אלו. ובמפורש, בעמוד 217 של הסעיף (http://www.gpo.gov/fdsys/pkg/BILLS-111hr2751eas/pdf/BILLS-111hr2751eas.pdf)

SEC. 308. FOREIGN OFFICES OF THE FOOD AND DRUG ADMINISTRATION.

(a) IN GENERAL. – The Secretary shall establish offices of the Food and Drug Administration in foreign countries selected by the Secretary.

/030863_food_safety_bill_Codex_Alimentarius.html#ixzz19WYRzILL

וזה ממשיך : "המזכיר (לא יותר משנתיים אחרי יישום הקודקס) יפתח תוכנית מקיפה להרחיב את היכולת הטכנית המדעית והרגולטורית של בטיחות המזון של ממשלות זרות, ותעשיות המזון שלהן שמהן מיוצאים דברי מזון לארה"ב".

אה ? ה FDA הולך עכשיו להוביל בטיחות במזון של ממשלות זרות ? שים לב עולם : אני מה FDA ואני כאן לעזור !

המשרדים לבטחון פנים והאוצר האמריקאים גם מעורבים

מי מעורב ביצירה של זה ? תאמינו או לא, התוכנית העולמית ל"בטיחות במזון" מפותחת תחת ייעוץ למשרד לבטחון לאומי כמו גם משרד האוצר. כפי שכתוב :

"בפיתוח התוכנית תחת תת סעיף אי, המזכיר ייוועץ עם משרד החקלאות, מזכיר המדינה, מזכיר לבטחון לאומי, נציג הסחר של ארה"ב, ומזכיר המסחר, נציג של תעשיות המזון, נציגים רשמיים של ממשלות זרות, ארגונים לא ממשלתיים שמייצגים את הציבור ומחזיקי מניות נוספים."

ניתן לחשוב מה למשרד לבטחון לאומי והתוכנית של ה FDA לבטיחות במזון ? או למה משרד האוצר עסוק באספקת מזון ? לימדו יותר על הבנק הפדרלי ויהיו בידיכם התשובות לשאלות כגון אלו. קצרה היריעה כאן מלהכיל את כל הפרטים, קראו בבקשה את הספר של אד גריפין ובקרו כאן, אם אתם באמת רוצים לדעת מי מאחורי כל זה.

שילוב הקודקס, שיתוף במידע ועוד

אז מה התוכנית הזו לבטיחות המזון בעצם מכילה ? הכל נמצא בעצם בצורת כתיבת החוק. אפשר לצפות בעמוד 195 של הטקסט בקובץ פי די אף כאן

תוכנית – התוכנית המפותחת תחת סעיף אי מכילה את הסעיף הבא :

"הנחיות לשיתוף מידע בטוח"

זה על מנת שה FDA יוכל לעקוב בצורה אלקטרונית על פעילויות ייצור המזון של מדינות זרות. כך, אם מישהו בספרד מנסה למכור שקדים אורגנים לארה"ב, ה FDA יכול לוודא ששקדים אלו עוברים הקרנות או מרוססים בכימיקלים. מכיוון ששקדים חיים כל כך מסוכנים והם מחוץ לחוק בארה"ב.

"אימון של ממשלות זרות ויצרני מזון על הדרישות של ארה"ב למזון בטוח"

זה נועד לדחוף את התוכנית ל"מזון מת" של ה FDA בגרון של מדינות זרות. ה FDA מאמין כי מזון בטוח הוא מזון מת ובגלל זה ביחד עם ה USDA הם הכריזו מלחמה על חלב חי, שקדים חיים וירקות חיים אחרים.

כעת, עם החוק הזה, ה FDA יתחיל לדחוף את התוכנית למזון מת בצורה עולמית, ובעיקר לייצא את התוכנית של מוות ומחלות ע"י ווידוא שמדינות זרות משמידות את הערך התזונתי של אספקת המזון, באותה הדרך בה ארה"ב עושה זאת. זה מצויין לחברות התרופות הענקיות הרווחיות כמובן. ככל שיש יותר מחלות בעולם, כך הן מוכרות יותר תרופות, וגורפות יותר רווחים.

קודקס אלימנטריוס מקודם בתוכנית

התוכנית המוצגת כאן ממשיכה בדלקמן :

"המלצות על האם וכיצד לשלב דרישות תחת הקודקס אלימנטריוס"

סעיף זה כלול על מנת שה FDA "ישלב" את תעשיות המזון ותוספי התזונה עם הדרישות הבינלאומיות של הקודקס שמוציאות מחוץ לחוק כל מנה בריאה של ויטמינים ומינרלים : תחת השילוב של הקודקס, ארה"ב תיוותר עם אספקת מזון מת וחנויות הבריאות יתרוקנו מתוספי מזון. מכירת ויטמין די למשל במנה מומלצת של 4000 IU תהיה בלתי חוקית ומוצרים יתפסו ויושמדו ע"י סוכני הFDA שמגייסים סוכנים מקומיים להוות כוח אש.

כל זה כמובן, מבטיח אוכלוסיה אמריקאית חולה וללא תוספים בריאותיים. זוהי נראית מטרת ה FDA שאותה הוא ניסה להשיג כל הזמן, מכיוון שככל שהאוכלוסייה חולה יותר, יותר כסף נכנס לכיסי חברות התרופות על "טיפול" באנשים חולים באמצעות תרופות וכימותרפיה.

הכל בתוך התוכנית

הכתוב המוזכר במאמר זה לקוח ישירות מהסעיף עצמו. ניתן לחפש אותו כאן, תחת S.510

זה גורם לי לתמוה מדוע כל כך הרבה סופרי ספרי מזון תמכו מכל הלב בסעיף זה. מדוע כל כך הרבה אנשים מהשמאל המתקדם הוקסמו מהחוק הזה ? האם הם לא הבינו שזוהי הרחבת סמכותו של ה FDA שיהרוס חוות עצמאיות רבות וירוקן חקלאים מנכסיהם, בזמן שכל ארה"ב יחיו תחת הנזק של הקודקס.

האם הם בכלל ידעו שה FDA מוציא לפועל תוכנית להרג המזון שתחפש לפסטר, לפטר, לבשל או להרוג כל פיסת מזון שנכנסת לארה"ב ?

האם הם ידעו שהסעיף לא עושה כלום על מנת לצמצם את השימוש בריסוס כימי על מזון מיובא ? עפ"י העמדה הרשמית של ה FDA בעניין, מזון מכוסה ב DDT וריסוסים אחרים בטוח לחלוטין לצריכת אדם, אבל מזון עשיר בפרוביוטיקה – כמו חלב חי – מסוכן וקטלני ! (ברצינות)

כיצד סופרים ידועים של ספרי מזון ומפיקי תוכניות על מזון יכולים לתמוך בכך ? האם הם גם חושבים שחקלאים מקומיים המוכרים חלב חי הם פושעים ? האם הם מסכימים עם תוכנית הקודקס ? האם הם חושבים שה FDA צריך לנהל את המערכות העולמיות לבטיחות המזון ושהמשרד לבטחון לאומי ומשרד האוצר צריכים לעצב את תוכנית הבטיחות למזון העולמית ?

עליכם רק לנענע את הראש ולתמוה על כוונותיהן האמיתיות של אנשים מסויימים. אני רק חייב לשאול : האם תומכי התוכנית באמת כאלה תמימים שהם מאמינים שה FDA יחפש להגן על חקלאים אורגנים מקומים ? ומה לגבי מוצרי חלב חי ? ומה לגבי משפחות חקלאים בודדות שחייבות להסכים לתקנים של ה FDA ולהציג דוחות מחקרים ולהתמודד עם ניירת המיסוי שבקרוב ידרוש ה FDA ?

תנו לי לומר את זה במפורש : התוכנית המודרנית לבטיחות המזון הורסת חקלאות אורגנית מקומית. היא "תקרע" חוות מקומיות וחוות קטנות, שיאלצו להעלות את מחירי המזון האורגני המקומי ויהיו מתנגדי בטיחות המזון החדשה. שווקים של חקלאים יעברו פשיטות יזומות של סוכני ה FDA שיאסרו חקלאים שאין להם את הניירת המתאימה. משפחות יהרסו, ואלו שיצליחו בייצור מקומי של מזון יאלצו להוריד את רמת הפעילות בניסיון נואש להימלט מהחוק של 500.000$ / לשנה ( שאגב, ניתן לעקיפה ע"י ייצור של 10 אקרים של גזר אורגני למשל).

התוכנית האמיתית מאחורי התוכנית

מנקודת מבט אחרת, התוכנית עושה בדיוק את אשר אמורה הייתה לעשות. הריסת חוות קטנות, מחיקת חוות משפחתיות, כליאת יצרני חלב חי וריכוז ייצור המזון בידי קרטלי המזון ששקועים עד צוואר בחומרי הדברה ונסיגה באיכות הקרקע.

תוכנית זו הייתה צריכה להיקרא "התוכנית למונופול על החקלאות" מכיוון שזה מה שהיא עושה. היא תבטיח שאספקת המזון לארה"ב תישלט ע"י מונסנטו, דו פונט וקרטלים נוספים שנלחמים המשקים אורגנים מקומיים כבר שנים.

התוכנית העולמית לשליטה על המזון היא קונספירציה, לא תיאוריה

הכל חלק מהתוכנית העולמית לשליטה על המזון שכעת אנו יודעים שהיא אמיתית ב 100% בהסתמך על המסמכים המודלפים מוויקיליקס שחשפו כי ממשלת ארה"ב זוממת לדחוף את המזון המהונדס גנטית אל תוך אירופה "וליצור רשימה של מטרות להתקפה" למדינות שמתנגדות למזון המהונדס (כמו צרפת). קיראו את הדוח המלא כאן

הודות לוויקיליקס, אנו יודעים עתה כי הקונספירציה למזון מהונדס גנטית היא אמיתית. דיפלומטים של ארה"ב ומקורות רשמיים זוממים זאת על מנת למצוא חן בעיני המאסטרים בתעשיית החקלאות. כעת, עם התוכנית לבטיחות המזון המודרנית, קונספירציה עולמית זו יוצאת אל מחוץ לגבולות המזון המהונדס ומכילה גם את כל אספקת המזון העולמית.

נהיה כבר ברור כי מחוקקי החוקים ובירוקרטים לא יעצרו עד שיהרגו את כל אספקת המזון העולמית, יעצרו את המזון החי ואת תוספי המזון יהפכו ללא חוקיים. אתם יכולים להודות לקונגרס ולסנאטורים של ארה"ב עבור כל זה כמובן. בסופו של דבר, כל סנאטור היושב בכסאו כיום הצביע בעד התוכנית. אפשר גם להודות לכל תומכי התוכנית שאין להם מושג בזוועות שהם תומכים בהן.

כך מתחילה לה תקופה חדשה של הריסה עולמית של המזון מובלת ע"י הממשלה המסוכנת ביותר של צפון אמריקה : ה FDA. אם יעשו למזון מה שעשו לתרופות במרשם, מיתות שנתיות ממזון יעלו ליותר מ 100.000 .

שימו לב ל FDA שייצור עכשיו משרדים הבאים לאכוף את התוכנית במדינות שונות בעולם ויתחילו להוציא אל מחוץ לחוק מזון חי, ברמה עולמית (אם הם יכולים לחמוק מכך).

כמו כן, ניתן לצפות לתמיכה חדשה של שילוב הקודקס שהוא באמת תוכנית שטנית להוציא אל מחוץ לחוק מזון בריא ותוספי מזון שמונעים ואפילו מטפלים במחלות כרוניות.

—– סוף ——

הנה הרצאה שלנו בעברית, על הקודקס אלימנטריוס :

לחצו כאן.

אהבה528 – מעלים את התדר

מאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

אג'נדה 21 – סרטון חשוב

קשה למצוא מתנגדים לטרנד העולמי החדש, המסתתר תחת הכינוי המופלא 'קיימות'. בד"כ מצרפים לו לכינוי זה, את תרגומו באנגלית (Sustainability),

קרא עוד »

fifty ways to leave your virus

סיפור הוירוס הזה שיגע את כל העולם. אם יש משהו בטוח לגביו, להבנתי, הוא שמשקרים לנו על מנת לרתום אותנו

קרא עוד »

תגובות פייסבוק

סגירת תפריט
×

עגלת קניות