מפגשי מים וצלילי קריסטל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

מפגשי המים שלנו הינם ראשונים מסוגם בעולם והם זמינים לכל אדם. הם תוצאה של השילוב בין מים, צלילים והתכונות של קריסטל קווארץ.

על הבסיס המדעי לטיפול, בקצרה : כל הקיים מאורגן ע”י תדרים. מים הינם המוליך הטוב ביותר שקיים. כשאנו במים, הגוף שלנו שברובו עשוי מים, קולט תדרים מדוייקים המהדהדים במרכזי אנרגיה בגוף כתוצאה מנגינה על קערות הקריסטל, מעל גופנו, במים. גלי המוח משתנים ונכנסים למצב תטא או אלפא, מצב מדיטציה, ותאים שעד כה היו רדומים, מתעוררים לחיים. לאחר החוויה, מתחילים לקלוט את הסינכרון בין מחשבות ורגשות, לאירועים בחיינו. הלב נפתח, המוח האינטואיטיבי נטען מחדש והזדמנויות חדשות נקרות בדרכינו, בכל היבט של חיינו.

אנו מציעים חוויה ייחודית ומרגשת, במים, בתדר האהבה 528הרץ. הדהוד קערות הקריסטל בתדר הזה ובתדרים הסולפז’ים, כשהקערות מנוגנות בציפה על המים וגופנו נח בתוך המים, הוא עוצמתי, מרגש, מרגיע, מרטיט ומחולל שינוי אמיתי בגוף ובנפש. כולם מוזמנים באהבה גדולה, מטופלים ומטפלים כאחד, לחוות חוויה מדהימה ומטהרת. מים הם נוזל החיים, הם תבוניים, ומגיבים בצורה עוצמתית לתדרי קול. גופנו, שהוא ברובו מים, נפתח לריפוי מסוג חדש, של צלילים חדשים. עמית ושי מנגנים בקערות הקריסטל, כשאנו צפים וחווים שקט שמיימי ושמחת חיים טהורה.
השפעת התדרים נשארת לאורך זמן וכאילו אסימונים נופלים למקומם, אנו חווים אינטגרציה בין חלקים בתוכנו ומגדילים את שדה האנרגיה שלנו. כמו גולם שיודע שעליו לגדול, שהגיע הזמן להפוך לפרפר, אהבה528

להרצאה מעולה על השפעת מוסיקה על תאי הגוף, לחצו כאן.

הסרטון הראשון בעברית, השני באנגלית (תגדילו את התמונה)

באנגלית ♥ (in english) :

ניתן ליצור קשר כדי להזמין מפגש קריסטלים במים, או להירשם לאירועים קרובים 🙂

מאמרים נוספים

פוסטים אחרונים

fifty ways to leave your virus

סיפור הוירוס הזה שיגע את כל העולם. אם יש משהו בטוח לגביו, להבנתי, הוא שמשקרים לנו על מנת לרתום אותנו

קרא עוד »

תגובות פייסבוק

סגירת תפריט
×

עגלת קניות